Roth

Firma Roth istnieje od 1991 roku.

Wielu zadowolonych użytkownikow wanien i kabin prysznicowych marki Roth można znaleźć w takich krajach europejskich jak Czechy, Niemcy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Polska, Austria, Chorwacja oraz w wielu innych. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie życzenia naszych klientow. Wśrod produktow naszej marki znaleźć można rozwiązania do każdego rodzaju łazienki, w tym rozwiązania na indywidualne zamowienie. Rzeczą oczywistą podczas rozwoju i produkcji naszych wyrobow jest dbałość o środowisko naturalne. Społka Roth jest laureatem certyfikatow jakości i środowiskowego zarządzania zgodnie z międzynarodowymi normami (EN ISO 9001 i 14001).

W 2016 roku Roth stał się członkiem grupy Roth Industries. Grupa Roth to założona w Niemczech firma rodzinna z 70-letnią historią, zatrudniająca globalnie ponad 1200 pracownikow. Roth jest międzynarodowym producentem systemow energetycznych i sanitarnych z biurami i fabrykami rozlokowanymi na całym świecie. Przynależność marki Roth do rodziny Roth zapewnia naszym klientom długoterminową niezawodność i stabilność naszego partnerstwa, a także ciągłe skupianie się na jakości i innowacjach w przyszłości.

Jakość naszych produktów jest potwierdzona wieloma certyfikatami a także historią sukcesu handlowego na wielu europejskich rynkach - Niemcy, Austria, Szwajcaria i wiele innych.

Odpowiadamy także na potrzeby naszych Klientow w zakresie indywidualnych rozwiązań. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania we wspołpracy ze znanymi włoskimi projektantami, a nasze nowe technologie są testowane i certyfikowane przez najbardziej uznane niemieckie instytucje.


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »