Zaburzenia emocjonalne

Psychoterapia Gestalt Warszawa to miejsce, w którym każdy człowiek może zacząć nowy rozdział w swoim życiu.
Już od paru lat nie jest wstydem lub ujmą to, że nie radzimy sobie z czymś, mamy problem, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym. Jeżeli jesteś smutny, przygnębiony, czujesz, że nie jesteś w stanie rozwiązać swoich problemów pomocna może okazać się psychoterapia Gestalt Warszawa.

Czym jest depresja?
Okres jesienny jest szczególnym okresem zwłaszcza dla ludzi uwrażliwionych. Krótszy dzień, mniejsza ilość słońca, no i jeszcze wzmożone opady deszczu i ogólnie niesprzyjająca aura mocno wpływają na samopoczucie człowieka. Widząc za oknem chmury i szare niebo momentalnie stajemy się senni i smutni. Jeżeli czujesz się w ten sposób od dłuższego czasu bardzo możliwe, że masz zaburzenia depresyjne. Ale to nie jest wyrok. Najważniejsze to zaakceptować siebie i swoje słabości i zacząć nad nimi pracować, leczyć je. Psychoterapia Gestalt Warszawa Ci w tym pomoże. Wyszkoleni specjaliści pomogą zdiagnozować problem, ustalą odpowiednie leczenie i wesprą Cię na każdym etapie terapii.
A nawet jeżeli nie uważasz, że jesteś osobą z zaburzeniami – każdy z nas jest tylko człowiekiem. Możliwe, że wystarczy tylko konsultacja, abyś znów zapanował nad swoim życiem i był szczęśliwy.