Jak dobrze być bloggerem- recenzja Avon Luck Limitless
Kilka dni temu miałam ogromną przyjemność testowania nowego zapachu marki Avon- Luck Limitless. Woda perfumowana zamknięta jest w pięknym prostokątnym flakoniku, zakończonym uroczą kokardką.

Zapach perfum to głównie słodkie oraz delikatne kwiatowe nuty. Im dłużej nosimy zapach na sobie, tym mocniej uwydatniają się mocniejsze akcenty zapachowe. Znając inne produkty rodziny „Luck” od Avon, można domyśleć się, że razem z Limitless, są kosmetykami pochodzącymi z jednej linii kosmetyków. W składzie są takie zapachy jak: bursztyn, passiflora oraz pomelo.

Woda perfumowana, idealnie nadaje się na każdą okazję. Pasuje zarówno na wiosenną randkę, letnią imprezę na plaży, czy oficjalne spotkanie biznesowe. Jest zapachem uniwersalnym, co jest dużą zaletą kosmetyku.

Minusem natomiast, jest na pewno trwałość produktu. Niestety, ale po 4 godzinach, zapach był wyczuwany bardzo delikatnie, i tylko wtedy kiedy ktoś się do mnie zbliżył.

Podsumowując: perfum pachnie obłędnie. Jest wszechstronny do użycia przy każdej możliwej okoliczności. Flakon jest śliczny, i bardzo elegancko będzie wyglądał na każdej damskiej toaletce, czy łazienkowej półce. Cena to ok 90zł, więc uważam że jest bardzo zawyżona. Ale na portalach aukcyjnych można kupić je taniej. Na pewno po zużyciu, jeszcze nie raz zagoszczą na mojej toaletce 🙂